Fire Dragons – Matadors 5:9 (2:4, 1:1, 2:4)

martin.krnoul/ Říjen 12, 2018/ Nezařazené/ 0 comments

Po velmi nevydařeném prvním zápasu na domácí půdě v Rokycanech nás hned za dva dny čekal další domácí zápas a to proti favoritovy soutěže týmu Matadors. Jelikož náš poslední zápas byl hlavně od začátku velmi ospalý tak jsme se snažili, aby tento problém nenastal i tentokrát. Díky bohu tentokrát jsme začátek chytli a hned od úvodního buly jsme jezdili po zadku jak nám vždy slušelo.Do první vyloženější šance se dostal soupeř a to po hezké kombinaci na malém prostoru, ale dokázal střelu zlikvidovat Jan Loužecký. Při další šanci soupeře už, ale nedokázal Jan Loužecký reagovat na skvělou kličku a zakončení pod beton 0:1. Neuběhli ani dvě minuty a bylo vyrovnáno., Petr Štěpánek napřáhl za modrou čarou a střelou mezi nohy vyrovnal stav 1:1. Další pasáž hry přinesla velmi vyrovnaný souboj. Přesto, že jsme se snažili a vytvářeli si šance tak skóroval soupeř třikrát za sebou dvě branky padli s dorážek a ne úplně jistého zákroku brankáře. Třetí branka v rychlém sletu padla po naší chybě v útočném pásmu, kde propadli všichni tři útočníci a toho dokázal soupeř využít skvělé prohození obránce na rozjetého útočníka, který v plné rychlosti před jak Pepu Čechuru, tak Jirku Žižku a předvedl skvělé zakončení na které nedokázal Jan Loužecký reagovat 1:4. Po této brance došlo ke střídaní brankářů na naší straně se do branky postavil Vlastimil Žák. Po střídání jsme se opět snažili dostat do zápasu naší bojovnosti, která se s minulým zápasem nedala srovnat. Po několika šancích na naší straně jsme se konečně prosadili a to po průniku s levé strany, kde skvěle odstavil hráče Martin Vít a Martin Krňoul se řítil sám na brankáře astřelou pod horní tyč dokázal snížil stav na 2:4. I když se nám začátek zápasu nepodařil dle našich představ nakonec jsme se trochu vzpamatovali a první třetinu aspoň trochu zachránili.

Do druhé třetiny jsme vstoupili stejně jako jsme skončili první část. Dobrý nástup vyústilv několik šancí našeho týmu, třeba Josef Čechura měl stoprocentní šanci, ale nedokázal překonat brankáře a stejně dopadl i Pavel Kolman. Po nevyužitých šancí přišel bohužel tvrdý trest po dobré práci na brankovišti se prosadil důrazný útočník soupeře 2:5. Po obdržené brance se náš tým nevdal, ale spíše se ještě více semknul a bušil do soupeře. Tlak vyústil ve vyloučení soupeře a následnou přesilovou hru se nám po skvělé spolupráci první formace dokázali proměnit po přihrávce na modrou čáru se dostal k puku Petr Musil a ranou nastřelil clonícího Ondřeje Bažanta, který se štěstím s tečoval puk do branky 3:5.do zajímavých šancí se následně dostal i soupeř, ale Vlastimil Žák držel naši svatyni. Druhá třetina již žádnou zajímavou situaci nepřinesla a tak po druhé třetině byl stále stav o dvě branky a to 3:5.

Do poslední části zápasu jsme vstoupili s nadějí na bodový zisk, ale tato naděje velmi rychle byla pryč. Soupeř ukázal svou kvalitu a během prvních pěti minut vstřelil dvě branky, stav 3:7 byl velmi alarmující a hrozil debakl. Naštěstí se náš tým trochu oklepal a dokázal ještě soupeři ztížit cestu k vítězství. Nejdříve se prosadil krásnou střelou od modré čáry Petr Musil 4:7. Zanedlouho jsme se radovali opět a to když přečíslení tři na dva po krásné přihrávce od Martina Víta zakončil Martin Krňoul 5:7. V tuto chvíli jsme byli na koni, do konce zápasu zbývalo přibližně sedm minut a nanaši straně přibývali šance, ale ne žádnou proměnit. V tomto zápase se nám neproměňování šancí stalo osudným hlavně v závěru zápasu, kdy jsme měli na dosah nějaký ten bod, ale soupeř ukázal svou kvalitu a vstřelením dvou branek rozhodl tento zápas ve svůj prospěch. Výsledek 5:9 neodpovídá předvedené hře našich bojovníků, kteří tento zápas odehráli. Všem patří velký dík a soupeři posíláme gratulaci k vítězství.

Střely: 31 – 25

Branky: Štěpánek Petr, Krňoul M. (2), Musil, Bažant

Asistence: Kolman, Krňoul M., Vít (3)

Sestava:

Brána: Loužecký (10 min), Žák (35 min)

Obrana: Žižka – Čechura, Musil – Bažant

Útok:Krňoul M. – Vít – Albrecht, Biháry – Krňoul J. – Jan, Kolman – Štěpánek

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*