Fire Dragons – Vikingové 2:6 (0:4, 2:1, 0:1)

martin.krnoul/ Říjen 12, 2018/ Nezařazené/ 0 comments

Jelikož se nám první soutěžní kolo odložilo díky soustředění o týden a půl tak naše správně první kolo jsme odehráli až po zápase druhého kola kde jsme se střetli s Nyřany. V papírově prvním kole jsme se těšili na těžkého soupeře, který je odvěkým rivalem a naše společné zápasy mají vždy grády. Do zápasu náš tým vstupoval povzbuzený díky dobrému výkonu proti silnému týmu Nýřan, nicméně to nám rozhodně nedávalo jistotu, že to bude jednoduchý zápas. To se hned od začátku potvrdilo, protože soupeř na nás od začátku vlétl a mi nevěděli kam dřív bruslit. Dá se říct, že hned s první pořádné šance se soupeř radoval a to když se dostal útočník na hranici kruhů přičemž dokázal vystřelit zpoza našeho obránce a Jan Pachl v bráně nedokázal zareagovat na skvělou střelu 0:1. Ani jsme se nevzpamatovali s první branky a už jsme prohrávali o dvě branky, protože náš centr Michal Vacátko nedokázal pohlídat hráče před branku a ten po skvělé přihrávce zpoza branky umístil puk do branky 0:2. soupeř nás stále mlel a mi byli jak na kolotoči absolutně jsme nestíhali brusli a ztráceli jsme jednoduché puky. Velký tlak soupeře po chvíli vyústil další brankou v našísíti a to po dobré kombinace, kterou zakončili protivníci bez problému do branky 0:3. Po třetí obdržené brance jsme se konečně zvedli, ale rozhodně to nestačilo na to, abychom s výsledkem něco udělali. A když přišla velká chyba Josefa Čechury v útočném pásmu tak po situaci dva na jednoho už byl stav hrozivý 0:4. Naštěstí už jsme v první třetině neinkasovali. První třetina dopadla naprosto katastrofálně a to hlavně díky naší lenosti bruslit a hrát jako tým!

Při vstupu do druhé třetiny jsme musei tu předchozí hodit za hlavu, protože byla naprosto katastrofální, ale věděli jsme pokud začneme hrát na co máme a bojovat jak umíme, že se můžeme do zápasu vrátit. Vstřelit branku se nám povedlo docela rychle a to po dobrém napadání druhé formace a když obránce pod tlakem vyhodil puk přes střed hřiště zmocnil se ho Michal Vacátko a střelou pod horní tyč rozvlnil síť 1:4.S naším soupeřem jsme konečně dokázali hrát vyrovnanou partii a povedlo se nám vstřelit i druhou branku to když Martin Krňoul objel branku a naservíroval hezkou přihrávku na úplně neobsazeného Martina Víta, který pohodlně zakončil 2:4. I když jsme měli dost vypracovaných šancí tak kontaktní branka se nám nepovedla vstřelit a toho využil soupeř, který po naší chybě navýšil skóre na 2:5. Po obdržené šance jsme se stále snažili bojovat, ale do konce třetiny se nic výjimečného nestalo.

Ve třetí třetině by se musel stát zázrak, aby se nám povedlo otočit zápas a to se bohužel nestalo. Soupeř poctivým výkonem a hlavně skvělým bruslením nás nepustil do tolika vyložených šancí a když ano tak proti byl skvělý brankář soupeř, který ve třetí třetině zavřel branku. Soupeři se ještě podařilo navýšit brankový rozdíl a tak zápas skončil výsledkem 2:6. Za tento výkon jsme si rozhodně nezasloužili urvat nějaké body, absolutně odevzdaný výkon. Fyzicky ani takticky náš tým nestíhal. Posíláme gratulaci soupeři k vítězství.

Střely: 32 – 31

Branky: Vacátko, Vít

Asistence: Krňoul M.

Sestava:

Brána: Pachl, Loužecký

Obrana: Čechura – Žižka, Musil – Salvét

Útok: Krňoul M. – Vít – Bažant, Jan – Krňoul J. Hyťha, Kolman – Vacátko – Biháry

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*