Ursus – Fire Dragons 1:1 (0:1, 1:0, 0:0)

martin.krnoul/ Říjen 12, 2018/ Nezařazené/ 0 comments

Velmi pozdní čas a ještě v neděli jsme nastoupili proti velmi bojovnému a kvalitnímu týmu Ursusu. Soupeř nám měl co vracet za minulou sezonu, kdy jsme ho dokázali porazit 5:3, ale mi jsme měli o motivaci postaráno tři prohry za sebou nás posunuli na poslední místo tabulky a tak jsme se chtěli odpoutat ode dna. Do začátku zápasu náš tým vstoupil ve velkém stylu hned v prvním střídání jsme soupeře zatlačili v obranném pásmu a vytvořili si několik zajímavých šancí, ale ani jednu neproměnili. I další formace pokračovali v obléhání brankoviště soupeře, ale s velkého počátečního tlaku se nám nepodařilo skórovat. Po několika minutách našeho tlaku se osmělil i soupeř a začal pomalu nebezpečně ohrožovat naši branku, ale náš brankář byl ve střehu. Do velké šance v oslabení se dostal po vypíchnutí puku Martin Vít, ale ze svou kličkou neuspěl. Necelých pět minut před koncem první třetiny jsme se dostali do zajímavé situace a to když dostal MartinKrňoul skvělou přihrávku do plně rychlosti s obrany, kličkou se zbavil obránce a ujížděl sám na brankáře, druhý obránce, ale dokázal znemožnit zakončení našeho útočníka za cenu faulu a tím pádem následovalo trestné střílení. Martin Krňoul se rozjel pozvolna, naznačil forhendovou kličku, ale stáhnou si puk do backhandu a dokázal zasunout puk do sítě 0:1.Po vstřelené brance náš tým trochu polevil a hned toho skoro soupeř využil, skvěle za kombinoval v našem pásmu a jen díky dobře postaveným tyčím byl stav stále 0:1.Dále se přelévala hra ze strany na stranu, ale nic výjimečného se již nestalo.

Druhá třetina byla dost vyrovnaná se šancemi na obou stranách od nás měl skvělou příležitost Ondřej Bažant, ale na poslední chvíli mu puk sklouznul s čepele. I soupeř se dostal do šancí a opět zvonila tyč za zády našeho brankáře. Pro naši defenzivu to bylo velké varování, protože soupeř se dostával do velmi nebezpečných situací a jen díky brankáři bylo skóre stále 0:1. Bohužel nastřelené tyčky soupeře bylo pouze varování před pohromou, za modrou čárou napřáhl hráč soupeře a střelou přes obránce vymetl horní růžek naší branky 1:1. Hned po obdržené brance jsme si mohli vrátit zpátky vedení a to po přečíslení tři na dva, kde Martin Vít nahrál Martinu Krňoulovi a ten ještě vyšperkoval situaci přihrávkou na osamoceného Radka Boučka, který bohužel nedokázal s velké blízkosti prostřelit soupeřova brankáře.Druhá třetina přinesla ještě několik zajímavých situací, ale oba brankáři drželi své svatyně pevně. Po druhé třetině tedy stav 1:1.

V poslední části zápasu stačilo, aby jeden s týmu vstřelil jednu branku a bylo by nejspíše rozhodnuto o vítězi zápasu ale i přes velké množství šancí se to ani jednomu týmu nepovedlo. Šance na vstřelení branky měl Jan Krňoul, který střílel s velkého úhlu. Poté zahrozil soupeř velmi nebezpečně a potřetí v zápase nastřelil tyčku. Do dobré šance se dostal také Lukáš Jan, ale také na brankáře nevyzrál a nevyzráli ani další hráči našeho týmu, kteří se dostali do šancí. Nepovedlo se nám proměnit ani přesilovou hru, kterou jsme nezahráli špatně, ale brankář soupeře byl proti tomu, abychom rozvlnili síť. Velmi těžkou situaci jsme přežili, když byl tři minuty před koncem vyloučený Martin Vít. V přesilové hře nás soupeř zatlačil nebezpečně až k naší brance, ale naštěstí pro nás nedokázal s velkého tlaku vstřelit vytouženou branku. Nejhorší v zápase jsme přežili a ještě jsme se mohli radovat a to deset vteřin před koncem zápasu se dostal situace jeden na jednoho Martin Vít s obráncem soupeře, zkoušel střelou zpoza nohy obránce rozhodnout zápas, ale obránce jeho střelu s tečoval mimo dosah branky a tak zápas tedy skončil remízou 1:1. Všem hráčům patří velký dík za tento zápas, po dlouhé době jsme hráli jako tým a hlavně jsme dobře bruslili a makali. V takových to výkonech by jsme měli pokračovat!

Střely: 24 – 27

Branky: Krňoul M.

Asistence:

Sestava:

Brána: Kmenta

Obrana: Vacátko – Bažant, Kokoška – Žižka

Útok: Krňoul M. – Vít – Kolman, Jan – Krňoul J. – Biháry, Bouček – Hyťha

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*