Fire Dragons – Stavpartner 4:5 (3:2, 0:2, 1:1)

martin.krnoul/ Listopad 2, 2018/ Nezařazené/ 0 comments

Po dvou týdenní pauze a netradičně ve čtvrtek nás čekalo těžké utkání s týmem Stavpartner. Jako v minulém zápase opět byla sestava polepená, ale svoji kvalitu měla a hlavně jsme byli nabuzeny s minulého zápasu, kde jsme vybojovali první bod v sezoně. Hned od začátku bylo vidět, že tenhle zápas nedáme zadarmo a soupeř bude mít problémy si odvézt nějaké body. Hned ve druhém střídání první lajny se dostal do skvělé příležitosti Martin Krńoul po přiťuknutí spoluhráče, ale nedokázal vystřelit nad lapačku. Soupeře jsme tlačili v obranném pásmu, ale branka nepřicházela. Jak se říká nedáš tak dostaneš tak se nám stalo osudným, první větší šance soupeře skončila v síti a to když skvělou přihrávku zpoza branky nepokryl Michal Vacátko a tak soupeř měl lehkou pozici zakončit do prázdné branky 0:1. Tato branka nás nemusela dlouho mrzet, protože jsme dostali výhodu přesilové hry a ta se nám díky důrazu před brankou využít. Střelu od modré čáry skvěle zaclonil před brankou Michal Vacátko a soupeř nešťastně s tečoval puk k volnému Martinu Krňoulovi, který zasunul puk do prázdné branky 1:1. Neuběhlo ani pět minut a podařilo se nám otočit stav, Martin Vít dostal přihrávku do jízdy od Ondřeje Bažanta, projel střední pásmo a naservíroval přihrávku pro Martina Krňoula, který backhadovou kličkou překonal brankáře 2:1. Soupeř byl tímto stavem velmi zaskočen a na jeho hře to bylo znát. Zanedlouho jsme dostali opět k dispozici přesilovou hru a neuvěřitelně se nám jí povedlo využít. Po vybojování puku v rohu kluziště se dostal puk na Ondřeje Bažanta , který napřáhl, ale místo střely přihrál zcela volnému Martinu Vítovi, který ještě dokonalejší přihrávkou vyzval ke skórování Martina Krňoula a ten se do prázdné branky nemýlil 3:1. Náš tým byl na koni a dále si vytvářel šance na zvýšení náskoku velkou možnost měl Ondřej Biháry a Lukáš Jan, ale žádná neskončila v brance.Už jsme si myslely, že první třetina skončí vedením o dvě branky, ale soupeř byl proti po chybě se k puku v našem obraném pásmu dostal útočník soupeře a sám proti brankáři uspěl tzv. forsberkovouklčkou. Do přestávky se tedy šlo za stavu 3:2 pro náš tým.

Do druhé třetiny vstoupil tým Stavpartner od dost aktivněji a lépe něž do té první a bylo to hned znát na počtu střel a vytvořených šancí a jen díky Janu Pachlovi jsme byli stále ve vedení. Po úvodním tlaku jsme pro změnu mi zavřeli soupeře do nesnázích, ale soupeř v nesnázích vyhodil puk na našeho obránce Jaroslava Kokošku, kterému proklouzl puk pod rukavicí a útočník se dostal do brejku nezastihl ho ani druhý náš obránce Josef Čechura a tak soupeř pelášil na Honzu Pachla, který mohl vyjetím puk odehrát pryč, ale nestalo se a tak útočník zakončil únik kličkou, kterou dokázal srovnat stav na 3:3. během chvíle se dostal soupeř do další zajímavé situace a to když Martin Krňoul ztratil zbytečně puk ve vlastním pásmu a jen díky špatnému zakončení útočníka byl stále stejný stav. Druhá třetina probíhala tak, že se hra přelévala s jedné strany na druhou a žádný tým výrazněji nebyl lepší než druhý. Několik šancí si vypracovala jak první naše formace, tak druhá. Ze soupeřovi strany byla velmi pohledně zahrána přesilová hra, kde jsme byli zmačknuti celou dobu přesilovky v obranném pásmu a jen díky tomu, že bylo několik střel zblokováno a další pochytal Jan Pachl zůstal stav vyrovnaný.I když jsme přesilovku přežili, tak další akci soupeře už se nepodařilo ubránit,skvělou kombinaci zakončil soupeř bez problému do branky 3:4.i když několik šanci bylo na každé straně tak stav zůstal do konce druhé třetiny 3:4.

Do třetí třetiny náš tým vstupoval s velkým nabuzením a silou zvrátit zápas na naši stranu. Hned dá se říct v úvodu třetiny soupeř překvapil s velkého úhlu našeho brankáře a už to bylo bohužel o dvě branky. V další části třetí třetiny jsme si vytvářeli spoustu šancí, ale ne a ne rozvlnit síť. Rozvlnit síť se nám povedlo až dvě vteřiny před koncem zápasu a to po křižné přihrávce od Martina Víta skóroval Michal Vacátko do zcela odkryté branky a tak zápas jsme prohráli o jedinou braku 4:5. Všem hráčům patří velký dík za bojovnost a obětavost. Velký dík patří nejvíce patří Ondřeji Bihárymu, který zahrál v první formaci velmi dobře. Při hře jsme se vyvarovali nějakému hádání mezi sebou a to bylo znát na výkonu. Bohužel po zápase místo toho, abychom se podpořili tak jsme začali házet jeden na druhého špínu a kdo co dělá špatně! Bohužel v tomto ohledu už nejsme tým, ale parta chytrolínů, uvidíme jestli se to zlepší. Soupeři blahopřejeme k vítězství.

Střely: 30 – 26

Branky: Krňoul M. (3), Vacátko

Asistence: Bažant (3), Vít (3)

Sestava:

Brána: Pachl, Kmenta

Obrana: Čechura – Kokoška, Bažant – Vacátko

Útok: Krňoul M. – Vít – Biháry, Hyťha – Krňoul J. – Jan, Bouček

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*