Sponzoři

Společnost SD sped s.r.o. je plzeňská logistická firma, která nabízí širokou škálu silničních dopravních řešení, jak v mezinárodní, tak i v tuzemské dopravě v rámci celé České republiky. Již od roku 2004 náš tým zkušených a profesionálních dispečerů řídí neustále se rozrůstající flotilu vozidel a zajišťují logistické řešení pro velké spektrum zákazníků, od nadnárodních výrobních společností až po jednotlivce, kteří potřebují přepravit svůj náklad po celé Evropě. Náš moderní vozový park čítá více než 100 nákladních a dodávkových vozidel, která mohou přepravit téměř cokoli a kamkoli – od několika palet až po FTL přepravy s 36 europaletami, v závislosti na požadavcích našich klientů. V případě expresních přeprav můžeme dostat Vaše zboží na místo určení rychle, bezpečně a za atraktivní cenu. Kdykoli budete potřebovat dopravit Váš náklad, zavolejte nám a naši dispečeři Vám zajistí během několika minut nezávaznou cenovou nabídku.

TEDIA® spol. s r. o. je ryze českým výrobcem měřicí a průmyslové elektroniky s vlastním vývojovým, výrobním a servisním zázemím. Společnost byla založena v březnu 1994 se záměrem vlastního vývoje a výroby laboratorních měřicích zásuvných karet pro počítače třídy PC a obchodní činností s příslušenstvím a doplňujícími komponenty. Svojí činností převzala aktivity soukromé firmy Elektrokonsult, jejíž výrobky byly dodávány na trh od roku 1991.

V současné době standardní sortiment výrobků společnosti TEDIA® zahrnuje řadu DAQ karet se sběrnicí PCI (ve vývoji jsou karty pro sběrnici PCI Express), několik desítek typů modulů pro průmyslové distribuované systémy, širokou řadu prostředků pro komunikaci rozhraními RS-232/422/485 a multifunkční moduly pro sběrnici USB.Kromě dodávek výrobků ze standardního sortimentu se společnost zaměřuje na zakázkový vývoj a výrobu elektronických zařízení. Vzhledem k rozsáhlému a systematickému vlastnímu vývoji jsme schopni zakázkové aplikace řešit v krátkém časovém intervalu s využitím nejmodernější součástkové základny a dostupných technologií.